Confirmed users
1,643
edits
| Line 106: | Line 106: | ||
|- | |- | ||
| {{bug|889772}} | | {{bug|889772}} | ||
| Audio Recording - Test Case | | Audio Recording - Marionette Test Case | ||
| Open | | Open | ||
| Gecko 25 | | Gecko 25 | ||
| Randy Lin | |||
|- | |||
| TBD | |||
| Video Recording - Marionette Test Case | |||
| Open | |||
| Gecko 26 | |||
| Randy Lin | | Randy Lin | ||
|} | |} | ||