Confirmed users
14,525
edits
| Line 84: | Line 84: | ||
| class="header" style="width:10%" | Unconfirmed | | class="header" style="width:10%" | Unconfirmed | ||
| class="header" style="width:10%" | Total | | class="header" style="width:10%" | Total | ||
|- | |||
| Firefox 22 | |||
| 0 | |||
| | |||
| 269 | |||
| 637 | |||
| 509 | |||
| 381 | |||
| 286 | |||
| 2082 | |||
|- | |- | ||
| Firefox 21 | | Firefox 21 | ||