WeeklyUpdates/2013-07-15: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 91: Line 91:
| N/A
| N/A
| http://www.youtube.com/watch?v=uGgkiBhkRHk
| http://www.youtube.com/watch?v=uGgkiBhkRHk
|-
| David Slater
| Product Marketing
| Firefox OS/Marketplace Poland launch highlights to date
| Mountain View
| Yes
| N/A
|
|-
|-
|}
|}
Confirmed users
26

edits

Navigation menu