Confirmed users
26
edits
| Line 91: | Line 91: | ||
| N/A | | N/A | ||
| http://www.youtube.com/watch?v=uGgkiBhkRHk | | http://www.youtube.com/watch?v=uGgkiBhkRHk | ||
|- | |||
| David Slater | |||
| Product Marketing | |||
| Firefox OS/Marketplace Poland launch highlights to date | |||
| Mountain View | |||
| Yes | |||
| N/A | |||
| | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||