Confirmed users
888
edits
(→Speakers: add Stacy Martin as a speaker) |
|||
| Line 116: | Line 116: | ||
| N/A | | N/A | ||
| https://wiki.mozilla.org/Around_the_Campfire | | https://wiki.mozilla.org/Around_the_Campfire | ||
|- | |||
| Stacy Martin | |||
| Privacy | |||
| Manifesto Update | |||
| San Francisco | |||
| No | |||
| http://www.mozilla.org/en-US/about/manifesto/ | |||
| https://wiki.mozilla.org/Manifesto/Potential_Changes | |||
|} | |} | ||