Confirmed users
378
edits
| Line 131: | Line 131: | ||
| http://www.mozilla.org/en-US/about/manifesto/ | | http://www.mozilla.org/en-US/about/manifesto/ | ||
| https://wiki.mozilla.org/Manifesto/Potential_Changes | | https://wiki.mozilla.org/Manifesto/Potential_Changes | ||
|- | |||
| Geoffrey MacDOugall | |||
| Head of Development (Non-profit sense: $, campaigns, partners) | |||
| StopWatching.Us: What's next? | |||
| Toronto | |||
| No | |||
| N/A | |||
| https://stopwatching.us | |||
|} | |} | ||