Confirmed users
14,525
edits
| Line 5: | Line 5: | ||
| class="header" | Overview | | class="header" | Overview | ||
| class="header" | Links | | class="header" | Links | ||
|- | |||
| Manual Testing | |||
| 0% COMPLETE | |||
| Smoketesting of tear-off chat windows across all platforms | |||
| test cases, test results | |||
|- | |- | ||
| Fixed Bug Triage | | Fixed Bug Triage | ||