canmove, Confirmed users
2,398
edits
mNo edit summary |
|||
| Line 98: | Line 98: | ||
|- | |- | ||
| Motorola Atrix || 2.3 (Gingerbread) || margaret || SF | | Motorola Atrix || 2.3 (Gingerbread) || margaret || SF | ||
|- | |||
| Samsung Galaxy Tab 3 10" Tablet || 4.2 (Jellybean) || Aaron || Toronto | |||
|- | |- | ||
| Motorola Droid Pro || 2.3 (Gingerbread) || Aaron || Toronto | | Motorola Droid Pro || 2.3 (Gingerbread) || Aaron || Toronto | ||