Mobile/Fennec/DeviceList: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
mNo edit summary
Line 57: Line 57:
| Samsung Galaxy S  || 2.2.1 (Froyo)      || gbrown                        || remote
| Samsung Galaxy S  || 2.2.1 (Froyo)      || gbrown                        || remote
|-
|-
| Droid X  || 2.3 (Gingerbread     || wesj                        || SF
| Droid X  || 2.2 (Froyo)     || wesj                         || SF
|-
| Droid X  || 2.2 (Froyo)      || liuche                         || SF
|-
|-
| Samsung Galaxy Tab 10.1"  || 4.0 (ICS)      || wesj                        || SF
| Samsung Galaxy Tab 10.1"  || 4.0 (ICS)      || wesj                        || SF
Confirmed users
400

edits

Navigation menu