Confirmed users
400
edits
mNo edit summary |
|||
| Line 57: | Line 57: | ||
| Samsung Galaxy S || 2.2.1 (Froyo) || gbrown || remote | | Samsung Galaxy S || 2.2.1 (Froyo) || gbrown || remote | ||
|- | |- | ||
| Droid X || 2. | | Droid X || 2.2 (Froyo) || wesj || SF | ||
|- | |||
| Droid X || 2.2 (Froyo) || liuche || SF | |||
|- | |- | ||
| Samsung Galaxy Tab 10.1" || 4.0 (ICS) || wesj || SF | | Samsung Galaxy Tab 10.1" || 4.0 (ICS) || wesj || SF | ||