Confirmed users
78
edits
(→PR) |
|||
| Line 144: | Line 144: | ||
| [https://wiki.mozilla.org/Summit2013 Summit Wiki] | | [https://wiki.mozilla.org/Summit2013 Summit Wiki] | ||
| [https://wiki.mozilla.org/Summit2013#Communications Summit Communications and Brownbag slides] | | [https://wiki.mozilla.org/Summit2013#Communications Summit Communications and Brownbag slides] | ||
|- | |||
| Crystal Beasley | |||
| User Experience | |||
| UX Newspaper Call for Content | |||
| Portland | |||
| No | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||