Confirmed users
7,000
edits
| Line 141: | Line 141: | ||
! '''Departure's Day ''' | ! '''Departure's Day ''' | ||
! '''Departure's Hour''' | ! '''Departure's Hour''' | ||
|- | |||
| Alex WAFULA | |||
| 02SEP | |||
| 06:30 | |||
|- | |- | ||
| Galaxy Kadiyala | | Galaxy Kadiyala | ||
| 02SEP | |||
| 07:10 | |||
|- | |||
| Eusebio BARRUN | |||
| 02SEP | |||
| 07:10 | |||
|- | |||
| Vineel Reddy PINDI | |||
| 02SEP | | 02SEP | ||
| 07:10 | | 07:10 | ||
| Line 149: | Line 161: | ||
| 02SEP | | 02SEP | ||
| 07:30 (LH 1807) | | 07:30 (LH 1807) | ||
|- | |||
| Emma IRWIN | |||
| 02SEP | |||
| 08:25 | |||
|- | |||
| Gloria MENESES | |||
| 02SEP | |||
| 12:00 | |||
|- | |- | ||
| Konstantina Papadea | | Konstantina Papadea | ||
| 02SEP | | 02SEP | ||
| 12:20 | | 12:20 | ||
|- | |||
| Pierros PAPADEAS | |||
| 02SEP | |||
| 12:20 | |||
|- | |||
| Mashkawat AHSAN | |||
| 02SEP | |||
| 12:30 | |||
|- | |||
| Brian KING | |||
| 02SEP | |||
| 12:35 | |||
|- | |- | ||
| Robert Reyes | | Robert Reyes | ||
| Line 161: | Line 193: | ||
| 02SEP | | 02SEP | ||
| 13:45 | | 13:45 | ||
|- | |||
| Sayak SARKAR | |||
| 02SEP | |||
| 15:25 | |||
|- | |||
| Soumya DEB | |||
| 02SEP | |||
| 15:30 | |||
|- | |||
| Hezron OBUCHELE | |||
| 02SEP | |||
| 17:15 | |||
|- | |- | ||
| Michelle Thorne | | Michelle Thorne | ||
| Line 182: | Line 226: | ||
| 19:25 | | 19:25 | ||
|- | |- | ||
| | | Regnard RAQUEDAN | ||
| 02SEP | | 02SEP | ||
| | | 20:15 | ||
|- | |- | ||
| | | Ricardo PONTES | ||
| | | 02SEP | ||
| | | 23:10 | ||
|- | |- | ||
| | | Alfredos Damkalis | ||
| 02SEP | | 02SEP | ||
| | | 23:55 | ||
|- | |- | ||
| Amir AHARONI | | Amir AHARONI | ||
| Line 198: | Line 242: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | Nikos ROUSSOS | ||
| 02SEP | | 02SEP | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Majda Nafissa RAHAL | | Majda Nafissa RAHAL | ||
| 03SEP | | 03SEP | ||
| 11:40 | | 11:40 | ||
|- | |- | ||
| Melek JEBNOUN | | Melek JEBNOUN | ||
| Line 226: | Line 254: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | Arturo Martinez | ||
| | | 04SEP | ||
| | | 09:25 (AV 0027) | ||
|- | |- | ||
| Sergio Campos | | Sergio Campos | ||