Confirmed users
7,000
edits
| Line 141: | Line 141: | ||
! '''Departure's Day ''' | ! '''Departure's Day ''' | ||
! '''Departure's Hour''' | ! '''Departure's Hour''' | ||
|- | |||
| Amir AHARONI | |||
| 01SEP | |||
| | |||
|- | |- | ||
| Alex WAFULA | | Alex WAFULA | ||
| Line 237: | Line 241: | ||
| 02SEP | | 02SEP | ||
| 23:55 | | 23:55 | ||
|- | |- | ||
| Nikos ROUSSOS | | Nikos ROUSSOS | ||