Confirmed users
65
edits
(added Frederik's talks) |
(Adding my bsidesPDX talk) |
||
| Line 19: | Line 19: | ||
| [[User:Psiinon|Simon Bennetts]] | | [[User:Psiinon|Simon Bennetts]] | ||
| OWASP ZAP - whats even newer | | OWASP ZAP - whats even newer | ||
| | |||
|- | |||
|2013 September 27th | |||
| [http://bit.ly/BsidesPDX Bsides Portland] | |||
| Portland, Oregon | |||
| [[User:jbryner|Jeff Bryner]] | |||
| All Your Social Media are belong to Volatility | |||
| | | | ||
|- | |- | ||