Confirmed users
324
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 27: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
| [https://cupcake-dashboard.paas.allizom.org/ https://cupcake-dashboard.paas.allizom.org/] || dhenein<br><small>(& bwinton)</small> || https://github.com/darrinhenein/cupcake-dashboard || Node, Angular, Mongo | | [https://cupcake-dashboard.paas.allizom.org/ https://cupcake-dashboard.paas.allizom.org/] || dhenein<br><small>(& bwinton)</small> || https://github.com/darrinhenein/cupcake-dashboard || Node, Angular, Mongo | ||
|- | |||
| [http://inapp-pay-test.paas.allizom.org/ http://inapp-pay-test.paas.allizom.org/] || Kumar McMillan || https://github.com/kumar303/inapp-pay-test || NodeJS | |||
|} | |} | ||
If you work for Mozilla, you can find information about Stackato here: https://mana.mozilla.org/wiki/display/websites/paas.allizom.org | If you work for Mozilla, you can find information about Stackato here: https://mana.mozilla.org/wiki/display/websites/paas.allizom.org | ||