28
edits
Ediederich (talk | contribs) |
Ediederich (talk | contribs) |
||
| Line 66: | Line 66: | ||
! Release Date | ! Release Date | ||
! Links | ! Links | ||
|- | |- | ||
| Firefox 24.0 | | Firefox 24.0 | ||
| Line 79: | Line 75: | ||
| [https://www.mozilla.org/en-US/mobile/24.0/releasenotes/ Release Notes] | | [https://www.mozilla.org/en-US/mobile/24.0/releasenotes/ Release Notes] | ||
|- | |- | ||
| Firefox 17.0.9esr | |||
| September 17 | |||
| [https://www.mozilla.org/en-US/firefox/17.0.9/releasenotes/ Release Notes] | |||
|- | |||
| Thunderbird 24.0 | |||
| September 17 | |||
| [https://www.mozilla.org/en-US/thunderbird/24.0/releasenotes/ Release Notes] | |||
|- | |||
| Thunderbird 17.0.9esr | |||
| September 17 | |||
| [https://www.mozilla.org/en-US/thunderbird/17.0.9esr/releasenotes/ Release Notes] | |||
|- | |||
| Seamonkey 2.21 | |||
| September 17 | |||
| [http://www.seamonkey-project.org/releases/seamonkey2.21/#new Release Notes] | |||
|- | |- | ||
| Firefox 23.0 | | Firefox 23.0 | ||
edits