130
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 131: | Line 131: | ||
| [http://convolv.es/ convolv.es] | | [http://convolv.es/ convolv.es] | ||
| [https://mozillians.org/en-US/u/jryans/ Link] | | [https://mozillians.org/en-US/u/jryans/ Link] | ||
| | |||
|- | |||
| Patrick Brosset | |||
| pbrosset | |||
| [https://twitter.com/patrickbrosset @patrickbrosset] | |||
| | |||
| [https://mozillians.org/en-US/u/pbrosset/ Link] | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
edits