Blocklisting/PluginBlocks: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 94: Line 94:
|-  
|-  
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p412 p412] || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p355 p355] || CTP || Linux || 17.0 - * || 2.14 - *  || Java 6 U42 - Java 6 U45
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p412 p412] || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p355 p355] || CTP || Linux || 17.0 - * || 2.14 - *  || Java 6 U42 - Java 6 U45
|-
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p422 p459] || || CTP || Mac OS || 17.0 - * || 2.14 - * || Java 7 U25 - Java 7 U44
|-
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p420 p458] || || CTP || Windows || 17.0 - * || 2.14 - * || Java 7 U25 - Java 7 U44
|-
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p418 p457] || || CTP || Linux || 17.0 - * || 2.14 - *  || Java 7 U25 - Java 7 U44
|}
|}


Line 112: Line 118:
| CTP || All || 17.0 - * || 2.14 - * || Java 6 U31 - Java 6 U45
| CTP || All || 17.0 - * || 2.14 - * || Java 6 U31 - Java 6 U45
|-  
|-  
| CTP || All || 17.0 - * || 2.14 - *  || Java 7 U0 - Java 7 U24
| CTP || All || 17.0 - * || 2.14 - *  || Java 7 U0 - Java 7 U44
|}
|}


canmove, Confirmed users
1,448

edits

Navigation menu