canmove, Confirmed users
1,448
edits
(→Java) |
(→Java) |
||
| Line 95: | Line 95: | ||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p412 p412] || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p355 p355] || CTP || Linux || 17.0 - * || 2.14 - * || Java 6 U42 - Java 6 U45 | | [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p412 p412] || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p355 p355] || CTP || Linux || 17.0 - * || 2.14 - * || Java 6 U42 - Java 6 U45 | ||
|- | |- | ||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/ | | [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p459 p459] || || CTP || Mac OS || 17.0 - * || 2.14 - * || Java 7 U25 - Java 7 U44 | ||
|- | |- | ||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/ | | [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p458 p458] || || CTP || Windows || 17.0 - * || 2.14 - * || Java 7 U25 - Java 7 U44 | ||
|- | |- | ||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/ | | [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p457 p457] || || CTP || Linux || 17.0 - * || 2.14 - * || Java 7 U25 - Java 7 U44 | ||
|- | |||
| ''Stg'' || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p461 p461] || CTP || Mac OS || 24.0 - * || 2.21 - * || Java 7 U25 - Java 7 U44 | |||
|- | |||
| ''Stg'' || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p459 p459] || CTP || Windows || 24.0 - * || 2.21 - * || Java 7 U25 - Java 7 U44 | |||
|- | |||
| ''Stg'' || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p457 457] || CTP || Linux || 24.0 - * || 2.21 - * || Java 7 U25 - Java 7 U44 | |||
|} | |} | ||
'''Summary:''' | '''Summary:''' | ||