Confirmed users
3,727
edits
| Line 68: | Line 68: | ||
|[http://people.mozilla.com/~cbeasley/PiCL_Android_Signin_130701.png PiCL Android Flow Mockup] | |[http://people.mozilla.com/~cbeasley/PiCL_Android_Signin_130701.png PiCL Android Flow Mockup] | ||
|Ian Barlow | |Ian Barlow | ||
|- | |||
|not sure | |||
|[https://www.dropbox.com/s/qyvd2p71jifqnmi/picl%20sign%20in%20flows%20android.psd Picl Sign In Flows Android] | |||
|not sure | |||
|- | |- | ||