Identity/UX: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 107: Line 107:
!Description
!Description
!Contact
!Contact
|-
|2013-06-26
|[http://people.mozilla.com/~cbeasley/First_Use_Sign-in_2013-06-26.pdf First Time Run Flow]
|Francis Djabri
|-
|-


Line 114: Line 119:
|-
|-


|2013-06-26
|2013-10-22
|[http://people.mozilla.com/~cbeasley/First_Use_Sign-in_2013-06-26.pdf First Time Run Flow]
|[https://www.dropbox.com/s/7nuhsge2ftbwxh6/First_Use_Sign-in_2013-22-10.pdf First Use Sign In]
|Francis Djabri
|John Gruen
|-
|-


|}
|}
Confirmed users
3,727

edits

Navigation menu