Identity/UX: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 118: Line 118:
|Francis Djabri
|Francis Djabri
|-
|-


|2013-10-03
|2013-10-03
Line 129: Line 128:
|John Gruen
|John Gruen
|-
|-
|2013-10-22
|[FxA_Settings_2013_25_13 - With Comments.pdf FxA UX Flows (need link to source PDF)]
|John Gruen
|-


|}
|}
Confirmed users
3,727

edits

Navigation menu