Confirmed users
3,727
edits
(→FXOS) |
(→FXOS) |
||
| Line 118: | Line 118: | ||
|Francis Djabri | |Francis Djabri | ||
|- | |- | ||
|2013-10-03 | |2013-10-03 | ||
| Line 129: | Line 128: | ||
|John Gruen | |John Gruen | ||
|- | |- | ||
|2013-10-22 | |||
|[FxA_Settings_2013_25_13 - With Comments.pdf FxA UX Flows (need link to source PDF)] | |||
|John Gruen | |||
|- | |||
|} | |} | ||