Confirmed users
3,727
edits
(→FXOS) |
(→FXOS) |
||
| Line 117: | Line 117: | ||
|[http://people.mozilla.org/~jgruen/ftu_8_15_13.pdf Updated First Time Run Flow] | |[http://people.mozilla.org/~jgruen/ftu_8_15_13.pdf Updated First Time Run Flow] | ||
|Francis Djabri | |Francis Djabri | ||
|- | |||
|2013-10-03 | |||
|[spec_ffos_fte_jgruen_10_3_13.pdf Firefox Account FTE for Firefox OS (need link to source PDF)] | |||
|John Gruen | |||
|- | |- | ||