Confirmed users
512
edits
(→Coding) |
|||
| Line 48: | Line 48: | ||
| Public | | Public | ||
| Conversion ratio information for coding contribution funnel | | Conversion ratio information for coding contribution funnel | ||
|- | |||
| | |||
| [http://www.joshmatthews.net/mentorwatch/] | |||
| Public | |||
| Tracking mentorship activities per team | |||
|- | |- | ||
| [[Image:Health.png|200px|left]] | | [[Image:Health.png|200px|left]] | ||