Firefox3/Firefox Requirements: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 235: Line 235:
|-
|-
| P1 || English (en-GB)
| P1 || English (en-GB)
|-
| P1 || Chinese (zh-CN)
|-
|-
| P1 || French (fr)
| P1 || French (fr)
Line 247: Line 249:
|-
|-
| style="background-color: #efefef;" colspan="3" | '''Tier 2'''
| style="background-color: #efefef;" colspan="3" | '''Tier 2'''
|-
| P1 || Chinese (zh-CN)
|-
|-
| P1 || Chinese (zh-TW)
| P1 || Chinese (zh-TW)
1,035

edits

Navigation menu