1,035
edits
| Line 235: | Line 235: | ||
|- | |- | ||
| P1 || English (en-GB) | | P1 || English (en-GB) | ||
|- | |||
| P1 || Chinese (zh-CN) | |||
|- | |- | ||
| P1 || French (fr) | | P1 || French (fr) | ||
| Line 247: | Line 249: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #efefef;" colspan="3" | '''Tier 2''' | | style="background-color: #efefef;" colspan="3" | '''Tier 2''' | ||
|- | |- | ||
| P1 || Chinese (zh-TW) | | P1 || Chinese (zh-TW) | ||
edits