1
edit
| Line 259: | Line 259: | ||
|- | |- | ||
| P1 || Finnish (fi) | | P1 || Finnish (fi) | ||
|- | |||
| P1 || Hindi (hi) | |||
|- | |- | ||
| P1 || Hungarian (hu) | | P1 || Hungarian (hu) | ||
| Line 273: | Line 275: | ||
|- | |- | ||
| P1 || Swedish (sv-SE) | | P1 || Swedish (sv-SE) | ||
|- | |||
| P1 || Tamil | |||
|- | |- | ||
| P1 || Turkish (tr) | | P1 || Turkish (tr) | ||
edit