Firefox3/Firefox Requirements: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 259: Line 259:
|-
|-
| P1 || Finnish (fi)
| P1 || Finnish (fi)
|-
| P1 || Hindi (hi)
|-
|-
| P1 || Hungarian (hu)
| P1 || Hungarian (hu)
Line 273: Line 275:
|-
|-
| P1 || Swedish (sv-SE)
| P1 || Swedish (sv-SE)
|-
| P1 || Tamil
|-
|-
| P1 || Turkish (tr)
| P1 || Turkish (tr)
1

edit

Navigation menu