Confirmed users
14,525
edits
| Line 265: | Line 265: | ||
=== Crashes by Version === | === Crashes by Version === | ||
{| class="querytable" | |||
| class="header" | Version | |||
| class="header" | Reported | |||
| class="header" | Fixed | |||
| class="header" | Dropped | |||
| class="header" | Ever Reopened | |||
| class="header" | Chemspills | |||
|- | |||
| Firefox 26 | |||
| 75 | |||
| 26 | |||
| 2 | |||
| 2 | |||
| 0 | |||
|- | |||
| Firefox 25 | |||
| 101 | |||
| 35 | |||
| 0 | |||
| 2 | |||
| 1 | |||
|- | |||
| Firefox 24 | |||
| 143 | |||
| 52 | |||
| 3 | |||
| 4 | |||
| 0 | |||
|- | |||
| Firefox 23 | |||
| 122 | |||
| 45 | |||
| 11 | |||
| 6 | |||
| 1 | |||
|- | |||
| Firefox 22 | |||
| 155 | |||
| 40 | |||
| 9 | |||
| 7 | |||
| 0 | |||
|- | |||
| Firefox 21 | |||
| 93 | |||
| 20 | |||
| 11 | |||
| 5 | |||
| 1 | |||
|- | |||
| Firefox 20 | |||
| 123 | |||
| 42 | |||
| 16 | |||
| 5 | |||
| 1 | |||
|- | |||
| Firefox 19 | |||
| 145 | |||
| 45 | |||
| 15 | |||
| 11 | |||
| 2 | |||
|- | |||
| Firefox 18 | |||
| 197 | |||
| 63 | |||
| 10 | |||
| 11 | |||
| 2 | |||
|- | |||
| Firefox 17 | |||
| 161 | |||
| 53 | |||
| 10 | |||
| 11 | |||
| 1 | |||
|- | |||
| Firefox 16 | |||
| 141 | |||
| 37 | |||
| 16 | |||
| 1 | |||
| 2 | |||
|- | |||
| Firefox 15 | |||
| 218 | |||
| 65 | |||
| 10 | |||
| 14 | |||
| 1 | |||
|- | |||
| Firefox 14 | |||
| 117 | |||
| 36 | |||
| 26 | |||
| 7 | |||
| 1 | |||
|- | |||
| Firefox 13 | |||
| 130 | |||
| 42 | |||
| 13 | |||
| 9 | |||
| 1 | |||
|- | |||
| Firefox 12 | |||
| 93 | |||
| 15 | |||
| 7 | |||
| 3 | |||
| 0 | |||
|- | |||
| Firefox 11 | |||
| 104 | |||
| 22 | |||
| 8 | |||
| 10 | |||
| 0 | |||
|- | |||
| Firefox 10 | |||
| 194 | |||
| 23 | |||
| 23 | |||
| 6 | |||
| 1 | |||
|- | |||
| Firefox 9 | |||
| 114 | |||
| 17 | |||
| 16 | |||
| 5 | |||
| 1 | |||
|- | |||
| Firefox 8 | |||
| 82 | |||
| 12 | |||
| 8 | |||
| 4 | |||
| 1 | |||
|- | |||
| Firefox 7 | |||
| 69 | |||
| 10 | |||
| 8 | |||
| 1 | |||
| 1 | |||
|- | |||
| Firefox 6 | |||
| 73 | |||
| 5 | |||
| 15 | |||
| 1 | |||
| 2 | |||
|- | |||
| Firefox 5 | |||
| 109 | |||
| 14 | |||
| 22 | |||
| 1 | |||
| 1 | |||
|} | |||
== Effect of Uplifts == | == Effect of Uplifts == | ||