Confirmed users
837
edits
m (→Sign Up: category:Fosdem 2008) |
|||
| Line 54: | Line 54: | ||
| Mozilla | | Mozilla | ||
| No Preference | | No Preference | ||
|- | |||
| 6 | |||
| Jan Odvarko | |||
| AllPeers, Firebug (contributor) | |||
| During Sessions | |||
|} | |} | ||
== Mozilla Calendar Development Workshop == | == Mozilla Calendar Development Workshop == | ||