286
edits
| Line 121: | Line 121: | ||
| n/a | | n/a | ||
| n/a | | n/a | ||
|- | |||
|- | |||
| Erin Knight | |||
| Open Badges | |||
| Open Badges Year in Review | |||
| Internetz (Remote) | |||
| (no slides, just talking) | |||
| To display on the screen: http://www.tiki-toki.com/timeline/entry/216462/Open-Badges-in-2013/#vars!date=2013-12-28_20:15:00! | |||
| For more info: More at http://openbadges.tumblr.com/post/71643223520/2013-the-year-in-review and | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits