Confirmed users, Bureaucrats and Sysops emeriti
882
edits
No edit summary |
|||
| Line 6: | Line 6: | ||
| style="background:#efefef" | '''Scheduled Release Date''' | | style="background:#efefef" | '''Scheduled Release Date''' | ||
| style="background:#efefef" | '''Links''' | | style="background:#efefef" | '''Links''' | ||
|- | |- | ||
| [[Releases/Thunderbird 2.0.0.13|Thunderbird 2.0.0.13]] | | [[Releases/Thunderbird 2.0.0.13|Thunderbird 2.0.0.13]] | ||
| Line 33: | Line 29: | ||
| style="background:#efefef" | '''Release Date''' | | style="background:#efefef" | '''Release Date''' | ||
| style="background:#efefef" | '''Links''' | | style="background:#efefef" | '''Links''' | ||
|- | |||
| [[Releases/Firefox 3.0b5|Firefox 3.0b5]] | |||
| April 2 | |||
| [[Firefox_3.0beta5:BuildNotes|Build]], [[QA/Firefox3/TestResults/Beta5|QA]] | |||
|- | |- | ||
| [[Releases/Firefox 2.0.0.13|Firefox 2.0.0.13]] | | [[Releases/Firefox 2.0.0.13|Firefox 2.0.0.13]] | ||