Releases: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
No edit summary
Line 6: Line 6:
| style="background:#efefef" | '''Scheduled Release Date'''
| style="background:#efefef" | '''Scheduled Release Date'''
| style="background:#efefef" | '''Links'''
| style="background:#efefef" | '''Links'''
|-
| [[Releases/Firefox 2.0.0.14|Firefox 2.0.0.14]]
| Mid April
| Build, QA
|-
|-
| [[Releases/Thunderbird 2.0.0.13|Thunderbird 2.0.0.13]]
| [[Releases/Thunderbird 2.0.0.13|Thunderbird 2.0.0.13]]
| April 15
| Mid-Late April
| [[Thunderbird_2.0.0.13:BuildNotes|Build]], [[Thunderbird:2.0.0.13:Test_Plan|QA]]
| [[Thunderbird_2.0.0.13:BuildNotes|Build]], [[Thunderbird:2.0.0.13:Test_Plan|QA]]
|-
| Firefox 2.0.0.14
| TBD
| Build, QA
|-
|-
| Firefox 1.5.0.12 MU
| Firefox 1.5.0.12 MU
1,457

edits

Navigation menu