1,457
edits
No edit summary |
Samuelsidler (talk | contribs) |
||
| Line 6: | Line 6: | ||
| style="background:#efefef" | '''Scheduled Release Date''' | | style="background:#efefef" | '''Scheduled Release Date''' | ||
| style="background:#efefef" | '''Links''' | | style="background:#efefef" | '''Links''' | ||
|- | |||
| [[Releases/Firefox 2.0.0.14|Firefox 2.0.0.14]] | |||
| Mid April | |||
| Build, QA | |||
|- | |- | ||
| [[Releases/Thunderbird 2.0.0.13|Thunderbird 2.0.0.13]] | | [[Releases/Thunderbird 2.0.0.13|Thunderbird 2.0.0.13]] | ||
| April | | Mid-Late April | ||
| [[Thunderbird_2.0.0.13:BuildNotes|Build]], [[Thunderbird:2.0.0.13:Test_Plan|QA]] | | [[Thunderbird_2.0.0.13:BuildNotes|Build]], [[Thunderbird:2.0.0.13:Test_Plan|QA]] | ||
|- | |- | ||
| Firefox 1.5.0.12 MU | | Firefox 1.5.0.12 MU | ||
edits