Confirmed users, Bureaucrats and Sysops emeriti
3,599
edits
No edit summary |
|||
| Line 6: | Line 6: | ||
| style="background:#efefef" | '''Scheduled Release Date''' | | style="background:#efefef" | '''Scheduled Release Date''' | ||
| style="background:#efefef" | '''Links''' | | style="background:#efefef" | '''Links''' | ||
|- | |||
| [[Releases/Firefox 3.0rc1|Firefox 3.0 RC1]] | |||
| Late April | |||
| Build, QA | |||
|- | |- | ||
| [[Releases/Firefox 2.0.0.14|Firefox 2.0.0.14]] | | [[Releases/Firefox 2.0.0.14|Firefox 2.0.0.14]] | ||