1,457
edits
Samuelsidler (talk | contribs) |
|||
| Line 6: | Line 6: | ||
| style="background:#efefef" | '''Scheduled Release Date''' | | style="background:#efefef" | '''Scheduled Release Date''' | ||
| style="background:#efefef" | '''Links''' | | style="background:#efefef" | '''Links''' | ||
|- | |||
| [[Releases/Firefox 2.0.0.14|Firefox 2.0.0.14]] | |||
| Mid April | |||
| Build, QA | |||
|- | |- | ||
| [[Releases/Firefox 3.0rc1|Firefox 3.0 RC1]] | | [[Releases/Firefox 3.0rc1|Firefox 3.0 RC1]] | ||
| Line 11: | Line 15: | ||
| Build, QA | | Build, QA | ||
|- | |- | ||
| [[Releases/ | | [[Releases/Thunderbird 2.0.0.14|Thunderbird 2.0.0.14]] | ||
| | | On hold, pending Fx 20014 | ||
| [[Thunderbird_2.0.0.13:BuildNotes|Build]], [[Thunderbird:2.0.0.13:Test_Plan|QA]] | | [[Thunderbird_2.0.0.13:BuildNotes|Build]], [[Thunderbird:2.0.0.13:Test_Plan|QA]] | ||
|- | |- | ||
edits