382
edits
| Line 96: | Line 96: | ||
=== Platform Support === | === Platform Support === | ||
{| width="100%" cellpadding="3" | |||
|- | |||
| style="background-color: #efefef;" colspan="3" | '''General''' | |||
| style="background-color: #efefef;" | | |||
|- | |||
| style="background-color: #efefef; width: 30px"| '''P/M''' | |||
| style="background-color: #efefef; width: 20px"| '''Status''' | |||
| style="background-color: #efefef;"| '''Feature''' | |||
| style="background-color: #efefef; width: 120px"| '''Bug''' | |||
|- | |||
| P1M? || || JSctypes || | |||
|- | |||
|} | |||
{| width="100%" cellpadding="3" | {| width="100%" cellpadding="3" | ||
edits