Confirmed users
4,467
edits
| Line 262: | Line 262: | ||
|- | |- | ||
<!-- Insert new rows here --> | <!-- Insert new rows here --> | ||
|- | |||
| Sylvestre Ledru | |||
| Lukas Blakk | |||
| San Francisco | |||
| Paris | |||
| Release Manager, Firefox Desktop & Mobile | |||
|- | |- | ||
| Rina Jensen | | Rina Jensen | ||