Labs/Weave/PRD: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
 
Line 202: Line 202:
|M?
|M?
|P1
|P1
|saved form data
|saved passwords
|{{ns}}
|{{ns}}
|
|
Line 208: Line 208:
|M?
|M?
|P1
|P1
|saved passwords
|tabs and windows
|{{ns}}
|{{ns}}
|
|
Line 215: Line 215:
|P1
|P1
|extensions
|extensions
|{{ns}}
|
|-
|M?
|P1
|saved form data
|{{ns}}
|{{ns}}
|
|
Confirmed users
428

edits

Navigation menu