Confirmed users
428
edits
| Line 202: | Line 202: | ||
|M? | |M? | ||
|P1 | |P1 | ||
|saved | |saved passwords | ||
|{{ns}} | |{{ns}} | ||
| | | | ||
| Line 208: | Line 208: | ||
|M? | |M? | ||
|P1 | |P1 | ||
| | |tabs and windows | ||
|{{ns}} | |{{ns}} | ||
| | | | ||
| Line 215: | Line 215: | ||
|P1 | |P1 | ||
|extensions | |extensions | ||
|{{ns}} | |||
| | |||
|- | |||
|M? | |||
|P1 | |||
|saved form data | |||
|{{ns}} | |{{ns}} | ||
| | | | ||