Confirmed users
4,053
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 15: | Line 15: | ||
| '''PASS''' | | '''PASS''' | ||
| '''PASS''' | | '''PASS''' | ||
|- | |||
| Teodora Vermesan | |||
| HTC Desire Z (Android 2.3) | |||
| [http://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/mobile/tinderbox-builds/mozilla-beta-android/1395862133/ Beta Tinderbox] | |||
| March 27th, 2014 | |||
| '''in progress''' | |||
| '''in progress''' | |||
|- | |- | ||
| Teodora Vermesan | | Teodora Vermesan | ||