Confirmed users
4,053
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 17: | Line 17: | ||
|- | |- | ||
| Teodora Vermesan | | Teodora Vermesan | ||
| | | LG Nexus 4 (Android 4.4.2) | ||
| [http://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/mobile/ | | [http://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/mobile/nightly/latest-mozilla-aurora-android/ Aurora Latest] | ||
| March 27th, 2014 | | March 27th, 2014 | ||
| ''' | | '''PASS''' | ||
| ''' | | '''PASS''' | ||
|- | |- | ||
| Teodora Vermesan | | Teodora Vermesan | ||
| Samsung Galaxy Tab 2 (Android 4.2.2) | | Samsung Galaxy Tab 2 (Android 4.2.2) | ||
| [http://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/mobile/nightly/latest-mozilla-aurora-android/ Aurora Latest] | | [http://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/mobile/nightly/latest-mozilla-aurora-android/ Aurora Latest] | ||
| March 27th, 2014 | |||
| '''PASS''' | |||
| '''PASS''' | |||
|- | |||
| Teodora Vermesan | |||
| Samsung Galaxy Tab 2 (Android 4.2.2) | |||
| [http://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/mobile/tinderbox-builds/mozilla-beta-android/1395862133/ Beta Tinderbox] | |||
| March 27th, 2014 | | March 27th, 2014 | ||
| '''PASS''' | | '''PASS''' | ||