L10n:Teams:vi: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 17: Line 17:
! Hg Access?
! Hg Access?
! SVN Access?
! SVN Access?
|-
| Nguyễn Vũ Hưng
| vuhung16plus@gmail.com
| Localizer
|
|
|
|
|
|-
| Trương Anh Tuấn
| tatuan@gmail.com
|
|
|
|
|
|
|-
|-
| Duong "Yang" Nguyen
| Duong "Yang" Nguyen
| cmpitg@gmail.com
| cmpitg@gmail.com
| Localizer
| Localizer, Pootle Admin
|
|
|
|
Line 83: Line 65:
| NGUYỄN Mạnh Hùng
| NGUYỄN Mạnh Hùng
| loveleeyoungae@yahoo.com
| loveleeyoungae@yahoo.com
| Browser/toolkit owner
| (Inactive) Browser/toolkit owner
|
|
|
|
Line 92: Line 74:
| Nguyễn Kim Kha
| Nguyễn Kim Kha
| nkimkha@gmail.com
| nkimkha@gmail.com
| Browser/webmaster
| (Inactive) Browser/webmaster
|
|
|
|
Line 101: Line 83:
| Huỳnh Hải Đăng
| Huỳnh Hải Đăng
| kanvn@yahoo.com
| kanvn@yahoo.com
| Local community website/SUMO/AMO/mail/browser
| (Inactive)Local community website/SUMO/AMO/mail/browser
|
|
|
|
Line 110: Line 92:
| Nguyễn Xuân Minh
| Nguyễn Xuân Minh
| mxn@1ec5.org
| mxn@1ec5.org
| Localizer
| (Inactive) Localizer
|
|
|
|
Confirmed users
27

edits

Navigation menu