Confirmed users
660
edits
| Line 116: | Line 116: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
| [https://mozillians.org/en-US/u/fowler/ Alex Fowler] | |||
| Privacy and public policy | |||
| Yahoo! and DNT | |||
| San Francisco | |||
| No | |||
| | |||
| http://yahoopolicy.tumblr.com/post/84363620568/yahoos-default-a-personalized-experience | |||
|- | |||
| Mary Ellen Muckerman | |||
| Engagement / Brand | |||
| MozCamp update | |||
| San Francisco | |||
| No | |||
|| | |||
|} | |} | ||