WeeklyUpdates/2014-05-12: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 117: Line 117:
| n/a
| n/a
| n/a
| n/a
|-
| Darren Herman
| Content Services
| Tiles
| New York (remote)
| No
| No
| https://wiki.mozilla.org/Content_services
|-
| Kristin Baird
| Working on MozCamp
| MozCamp India
| San Francisco
| No
| No
| https://wiki.mozilla.org/MozCamps_2014 (WIP)
|-
|-
|}
|}
Confirmed users
660

edits

Navigation menu