Confirmed users
660
edits
| Line 117: | Line 117: | ||
| n/a | | n/a | ||
| n/a | | n/a | ||
|- | |||
| Darren Herman | |||
| Content Services | |||
| Tiles | |||
| New York (remote) | |||
| No | |||
| No | |||
| https://wiki.mozilla.org/Content_services | |||
|- | |||
| Kristin Baird | |||
| Working on MozCamp | |||
| MozCamp India | |||
| San Francisco | |||
| No | |||
| No | |||
| https://wiki.mozilla.org/MozCamps_2014 (WIP) | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||