8
edits
(Unmask mail address.) |
|||
| Line 17: | Line 17: | ||
| [https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=442963 YES; Level 1 L10n] | | [https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=442963 YES; Level 1 L10n] | ||
| [https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=462852 YES] | | [https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=462852 YES] | ||
|- | |||
| Kristjan Geir Mathiesen | |||
| kristjan@kasma.is | |||
| Localizer-in-training | |||
| NO | |||
| NO | |||
|} | |} | ||
edits