L10n:Teams:is: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
(Unmask mail address.)
Line 17: Line 17:
| [https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=442963 YES; Level 1 L10n]
| [https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=442963 YES; Level 1 L10n]
| [https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=462852 YES]
| [https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=462852 YES]
|-
| Kristjan Geir Mathiesen
| kristjan@kasma.is
| Localizer-in-training
| NO
| NO
|}
|}


8

edits

Navigation menu