canmove, Confirmed users
261
edits
Eliperelman (talk | contribs) (→2.0) |
(→2.0) |
||
| Line 30: | Line 30: | ||
|- | |- | ||
| [https://datazilla.mozilla.org/b2g/?branch=v2.0&device=flame&range=30&test=startup_%3E_moz-app-visually-complete&app_list=email%20FTU&app=email%20FTU&plot=median Email] || 1000 ms | | [https://datazilla.mozilla.org/b2g/?branch=v2.0&device=flame&range=30&test=startup_%3E_moz-app-visually-complete&app_list=email%20FTU&app=email%20FTU&plot=median Email] || 1000 ms | ||
|- | |- | ||
| [https://datazilla.mozilla.org/b2g/?branch=v2.0&device=flame&range=30&test=startup_%3E_moz-app-visually-complete&app_list=fm&app=fm&plot=median FM Radio] || 1000 ms | | [https://datazilla.mozilla.org/b2g/?branch=v2.0&device=flame&range=30&test=startup_%3E_moz-app-visually-complete&app_list=fm&app=fm&plot=median FM Radio] || 1000 ms | ||
|- | |- | ||
| [https://datazilla.mozilla.org/b2g/?branch=v2.0&device=flame&range=30&test=startup_%3E_moz-app-visually-complete&app_list=gallery&app=gallery&plot=median Gallery] || 1000 ms | | [https://datazilla.mozilla.org/b2g/?branch=v2.0&device=flame&range=30&test=startup_%3E_moz-app-visually-complete&app_list=gallery&app=gallery&plot=median Gallery] || 1000 ms | ||
| Line 40: | Line 38: | ||
|- | |- | ||
| SMS || 1000 ms | | SMS || 1000 ms | ||
|- | |||
| [https://datazilla.mozilla.org/b2g/?branch=v2.0&device=flame&range=30&test=startup_%3E_moz-app-visually-complete&app_list=video&app=video&plot=median Video] || 1000 ms | |||
|} | |} | ||