canmove, Confirmed users
261
edits
(→2.0) |
(→2.0: Added Calendar & Contacts Datazilla Links) |
||
| Line 19: | Line 19: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
! Application !! [https://datazilla.mozilla.org/b2g/?branch=v2.0&device=flame&range=30&test=startup_%3E_moz-app-visually-complete&app_list=calendar,camera,communications/dialer,email%20FTU,fm,gallery,settings,video&app=settings&plot=median Cold Launch Time] | ! Application !! [https://datazilla.mozilla.org/b2g/?branch=v2.0&device=flame&range=30&test=startup_%3E_moz-app-visually-complete&app_list=calendar,camera,communications/contacts,communications/dialer,email%20FTU,fm,gallery,settings,video&app=settings&plot=median Cold Launch Time] | ||
|- | |- | ||
| Browser || 1000 ms | | Browser || 1000 ms | ||
|- | |||
| [https://datazilla.mozilla.org/b2g/?branch=v2.0&device=flame&range=30&test=startup_%3E_moz-app-visually-complete&app_list=calendar&app=calendar&plot=median Calendar] || 1000 ms | |||
|- | |- | ||
| Camera || 1000 ms | | Camera || 1000 ms | ||
|- | |- | ||
| Contacts || 1000 ms | | [https://datazilla.mozilla.org/b2g/?branch=v2.0&device=flame&range=30&test=startup_%3E_moz-app-visually-complete&app_list=communications/contacts&app=communications/contacts&plot=median Contacts] || 1000 ms | ||
|- | |- | ||
| [https://datazilla.mozilla.org/b2g/?branch=v2.0&device=flame&range=30&test=startup_%3E_moz-app-visually-complete&app_list=communications/dialer&app=communications/dialer&plot=median Dialer] || 1000 ms | | [https://datazilla.mozilla.org/b2g/?branch=v2.0&device=flame&range=30&test=startup_%3E_moz-app-visually-complete&app_list=communications/dialer&app=communications/dialer&plot=median Dialer] || 1000 ms | ||