canmove, Confirmed users
261
edits
(→2.0: Added Calendar & Contacts Datazilla Links) |
(→2.0: Added Homescreen) |
||
| Line 36: | Line 36: | ||
|- | |- | ||
| [https://datazilla.mozilla.org/b2g/?branch=v2.0&device=flame&range=30&test=startup_%3E_moz-app-visually-complete&app_list=gallery&app=gallery&plot=median Gallery] || 1000 ms | | [https://datazilla.mozilla.org/b2g/?branch=v2.0&device=flame&range=30&test=startup_%3E_moz-app-visually-complete&app_list=gallery&app=gallery&plot=median Gallery] || 1000 ms | ||
|- | |||
| Homescreen || 1000 ms | |||
|- | |- | ||
| [https://datazilla.mozilla.org/b2g/?branch=v2.0&device=flame&range=30&test=startup_%3E_moz-app-visually-complete&app_list=settings&app=settings&plot=median Settings] || 1000 ms | | [https://datazilla.mozilla.org/b2g/?branch=v2.0&device=flame&range=30&test=startup_%3E_moz-app-visually-complete&app_list=settings&app=settings&plot=median Settings] || 1000 ms | ||