L10n:Teams:bg: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
| Line 45: | Line 45: | ||
| Mozilla Web | | Mozilla Web | ||
| [https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=1101580 SVN] | | [https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=1101580 SVN] | ||
|- | |||
| Stoyan Dimitrov | |||
| stoyan@gmx.com | |||
| Firefox OS | |||
|} | |} | ||
Revision as of 06:22, 29 January 2015
Bulgarian (bg)
Team members
| Name | Role | Hg/SVN Access? | |
|---|---|---|---|
| Ognyan Kulev | ogi@tower.3.bg | Team lead, Firefox | Hg, SVN |
| Bogomil Shopov | shopov.bogomil@gmail.com | Mozilla Web, Verbatim and more | Hg, SVN |
| Milen Ivanov | milen.kerat@gmail.com | Thunderbird | |
| Georgi D. Sotirov | gdsotirov@dir.bg | Bugzilla | |
| Mihail Chilyashev | chilyashev@gmail.com | AMO | SVN |
| Lyubomir Popov | lyubo@lpopov.net | Firefox OS, Mozilla Web | Hg, SVN |
| Miroslav Yovchev | m.yovchev@gmail.com | Mozilla Web | SVN |
| Stoyan Dimitrov | stoyan@gmx.com | Firefox OS |
Active projects
- Firefox
- Thunderbird
- Calendar
- Bugzilla
- AMO
- SUMO
L10n tools
- Hg
- Translate Toolkit
- Poedit
Включете се
Ако искате да се включите и да помагате за локалицазията на проектите на мозила на български, вижте тук.