L10n:Teams:ga-IE: Difference between revisions

From MozillaWiki
Jump to navigation Jump to search
(Revert ignoring Mac in sorting.)
(Move some past localizers to active member list.)
Line 26: Line 26:
| [https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=264743 YES]
| [https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=264743 YES]
| [https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=264743 YES]
| [https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=264743 YES]
|-
| Michael Bauer
| fios@akerbeltz.org
| Past Localizer
| NO
| NO
|-
| Cillian de Roiste
| cillian.deroiste@gmail.com
| Past Localizer
| NO
| NO
|-
| Marion Gunn
| mgunn@egt.ie
| Past Localizer
| NO
| NO
|-
| Enda McGuinness
| enda@ssi-developer.net
| Past Localizer
| NO
| NO
|-
|-
| Séamus Ó Ciardhuáin
| Séamus Ó Ciardhuáin
| sociardhuain@gmail.com
| sociardhuain@gmail.com
| Localizer
| Localizer
| NO
| NO
|-
| Caoimhín Ó Donnaile
| caoimhin@smo.uhi.ac.uk
| Past Localizer
| NO
| NO
|-
| Tony Pratschke
| luthghair@gmail.com
| Past Localizer
| NO
| NO
| NO
| NO
Line 36: Line 72:
====Localizers in training====
====Localizers in training====


Bunaíodh Foireann Aistriúcháin Mhozilla i 2003. Ba mhaith linn bogearraí den chéad scoth a sholáthar do phobal na Gaeilge, saor in aisce. Más mian leat cabhrú linn in aistriú, profáil, tástáil nó an focal a scaipeadh faoi na táirgí iontacha seo, seol ríomhphost chuig Kevin (sonraí teagmhála anseo: [http://borel.slu.edu/ http://borel.slu.edu/]).  
Bunaíodh Foireann Aistriúcháin Mhozilla i 2003. Ba mhaith linn bogearraí den chéad scoth a sholáthar do phobal na Gaeilge, saor in aisce. Más mian leat cabhrú linn in aistriú, profáil, tástáil nó an focal a scaipeadh faoi na táirgí iontacha seo, seol ríomhphost chuig Kevin (sonraí teagmhála anseo: [http://borel.slu.edu/ http://borel.slu.edu/]). Fearaimid fáilte romhat!
Fearaimid fáilte romhat!


====Active projects====
====Active projects====
Line 52: Line 87:
====Past Contributors (alphabetical order by last name)====
====Past Contributors (alphabetical order by last name)====


* Michael Bauer
* Cillian de Roiste
* Cian Duffy
* Cian Duffy
* Conor Farrell
* Conor Farrell
* Marion Gunn
* Panu Petteri Höglund
* Panu Petteri Höglund
* Iarla Mac Aodha Bhuí
* Iarla Mac Aodha Bhuí
* Diarmaid Mac Mathúna
* Diarmaid Mac Mathúna
* Dáithi Mac Sithigh
* Dáithi Mac Sithigh
* Enda McGuinness
* Caoimhín Ó Donnaile
* Tony Pratschke
* Rüdiger Reinhardt
* Rüdiger Reinhardt


<noinclude>[[category:L10n Teams|ga-IE]]</noinclude>
<noinclude>[[category:L10n Teams|ga-IE]]</noinclude>

Revision as of 14:39, 9 December 2013


Irish (ga-IE)

Irish localization team website

Active team members

Name Email Role Hg Access? SVN Access?
Kevin Scannell kscanne@gmail.com Toolkit/Browser/Mail/Mobile Owner YES; Level 1 L10n YES
Brian King brian@mozdev.org Toolkit/Browser/Mail/Mobile Peer YES YES
Michael Bauer fios@akerbeltz.org Past Localizer NO NO
Cillian de Roiste cillian.deroiste@gmail.com Past Localizer NO NO
Marion Gunn mgunn@egt.ie Past Localizer NO NO
Enda McGuinness enda@ssi-developer.net Past Localizer NO NO
Séamus Ó Ciardhuáin sociardhuain@gmail.com Localizer NO NO
Caoimhín Ó Donnaile caoimhin@smo.uhi.ac.uk Past Localizer NO NO
Tony Pratschke luthghair@gmail.com Past Localizer NO NO

Localizers in training

Bunaíodh Foireann Aistriúcháin Mhozilla i 2003. Ba mhaith linn bogearraí den chéad scoth a sholáthar do phobal na Gaeilge, saor in aisce. Más mian leat cabhrú linn in aistriú, profáil, tástáil nó an focal a scaipeadh faoi na táirgí iontacha seo, seol ríomhphost chuig Kevin (sonraí teagmhála anseo: http://borel.slu.edu/). Fearaimid fáilte romhat!

Active projects

L10n kit

We translate using PO files and the Translate Toolkit. Kevin maintains our translation memory as a PO compendium; with snapshots available here.

Past Contributors (alphabetical order by last name)

  • Cian Duffy
  • Conor Farrell
  • Panu Petteri Höglund
  • Iarla Mac Aodha Bhuí
  • Diarmaid Mac Mathúna
  • Dáithi Mac Sithigh
  • Rüdiger Reinhardt