Confirmed users
137
edits
m (→Meeting Notes) |
|||
| Line 115: | Line 115: | ||
| style="background:#EFEFEF; width:25%" | '''Timeframe''' | | style="background:#EFEFEF; width:25%" | '''Timeframe''' | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
|[https://wiki.mozilla.org/Releases/Firefox_34/Test_Plan Firefox 34]<br/>[https://wiki.mozilla.org/QA/Fennec/34 Firefox for Android 34] | |||
|QA activities for Firefox 34. | |||
| [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Flight_Tracking#Firefox_34:_Desktop Features in Fx34]<br/> [https://wiki.mozilla.org/QA/Fennec/34 Features in Firefox for Android 34] | |||
| [https://wiki.mozilla.org/Releases/#Firefox_34 Firefox 34] | |||
|- | |||
|[https://wiki.mozilla.org/Releases/Firefox_33/Test_Plan Firefox 33]<br/>[https://wiki.mozilla.org/QA/Fennec/33 Firefox for Android 33] | |[https://wiki.mozilla.org/Releases/Firefox_33/Test_Plan Firefox 33]<br/>[https://wiki.mozilla.org/QA/Fennec/33 Firefox for Android 33] | ||
|QA activities for Firefox 33. | |QA activities for Firefox 33. | ||