Confirmed users
2,816
edits
| Line 135: | Line 135: | ||
|https://mozillians.org/en-US/u/andre/ | |https://mozillians.org/en-US/u/andre/ | ||
|Bug triage, [http://wikimediafoundation.org/wiki/User:AKlapper Wikimedia bug wrangler], [http://www.bugzilla.org/ Bugzilla project] | |Bug triage, [http://wikimediafoundation.org/wiki/User:AKlapper Wikimedia bug wrangler], [http://www.bugzilla.org/ Bugzilla project] | ||
|- | |||
|Aleksej | |||
|https://mozillians.org/en-US/u/Aleksej/ | |||
|Bug triage, verification, Bugday moderator, channel op for #testday | |||
|- | |- | ||
|Jayakumar Sadhasivam | |Jayakumar Sadhasivam | ||