Confirmed users
14,525
edits
(Remove platform QA) |
(→Teams) |
||
| Line 56: | Line 56: | ||
| Firefox OS | | Firefox OS | ||
| #qa, #fxosqa | | #qa, #fxosqa | ||
|- | |||
| Platform::Graphics | |||
| ashughes | |||
| [[QA/Platform/Graphics|QA/Platform/Graphics]] | |||
| Graphics performance, quality, and stability | |||
| #qa, #gfx | |||
|} | |} | ||