Confirmed users
3,104
edits
(→Index) |
(→Index) |
||
| Line 55: | Line 55: | ||
|- | |- | ||
|To || release+signaddons@mozilla.com || Primary email for signing addons in automation via API | |To || release+signaddons@mozilla.com || Primary email for signing addons in automation via API | ||
|- | |||
|To || release+ubuntu-store@mozilla.com || Primary email for Ubuntu Store | |||
|} | |} | ||