84
edits
Vlad.bacia (talk | contribs) |
Vlad.bacia (talk | contribs) |
||
| Line 211: | Line 211: | ||
|- | |- | ||
| Theme (high contrast) | | Theme (high contrast) | ||
|style="text-align:center;" | Yes || | |||
|- | |||
| Memory measurements (manual) | |||
|style="text-align:center;" | Yes || | |style="text-align:center;" | Yes || | ||
|- | |- | ||
edits